astrologie
astronomie
mystika
ostatní
osobni
slunce
SOHO fáze Měsíce

mapa
odtud se můžete podívat na jakékoli místo na světě

TATVY

Jejich dech začíná východem Slunce.
První proudí Ákaša, následuje Vayu, potom Tejas, Prithivi a Apas.
Každá má svůj čas, cca 24 minut. Po dvou hodinách se všechny vystřídají a cyklus se opakuje. Další perioda začíná zase Ákašou.
Každá z těchto energií má svoje specifické vlastnosti, jimiž působí na přírodu, zvířata i člověka.
Pro duchovní vývoj je třeba znát působení tatev, protože ne každá je vhodná pro všechny úkony.
V léčitelství se toto může použít pro rychlejší uzdravování. Ale i v běžném životě je možné tatvy úspěšně používat.
Pro duchovní práci a přírodní zákony je třeba mít na paměti, že den začíná východem Slunce.
Pro práci s tatvami proto potřebujeme tabulku východů a západů Slunce, kde mohou být dobrou pomůckou tatvické hodiny. Pro úplně přesnou práci je vhodné sledovat východ Slunce v dané lokalitě, kde se právě nacházíme.
Zde si můžete pročíst jejich charakteristiku ...více)
Program k jejich stažení nebo přímému výpočtu ...zde)

HRA LÍLA

Staroindická desková hra Vás provede různými stavy vědomí tak, jak si je představuje a interpretuje védská tradice a hinduismus. Provede vás vaší karmou a napoví řešení vašich svízelných životních situaci.
Hra je ke stažení ...zde)

Before you decide on a satellite dish service, remember to compare cable TV deals with satellite deals.

KNIHY a ŽIVOTOPISY

leonardo Leonardův životopis a obrazy - Roku 1452 se v malém toskánském městečku Vici (nedaleko Pistoje) narodil člověk, který je považován za nejuniverzálnějšího genia všech dob. První syn notáře Piera, Leonardo, vyrůstal až do svých čtyřiadvaceti let jako jedináček. Jeho otec jej pečlivě vychovával a od otce se mu dostalo i základního vzdělání. Malý Leonardo vyrůstal v domě s ovocnou zahradou, s výhledem na vzdálené italské Alpy, obklopen prostými venkovany, jejichž historky a pověrčivá vyprávění po večerech poslouchal...

Nikola Tesla Nikola Tesla - je skutečným, ale zapomenutým,prorokem elektrického věku! Věnoval se mystice. Rozhodně jeho životopis stojí za přečtení.

obal knihy Poselství od protinožců - Marlo Morgan : Poselství od protinožců vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene - domorodci jí totiž nabídli, aby se s nimi zúčastnila jejich putování po Austrálii. Čtenář společně s mladou lékařkou postupně objevuje svět, ve kterém platí zcela jiné zákonitosti: domorodci žijí v naprostém souladu s drsnou přírodou, mají mimořádně vyvinutý orientační smysl a jsou schopni přežít i v těch nejnehostinnějších podmínkách.

obal knihy Čtyři dohody - don Miguel Ruiz : v této knize Ruiz odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Kniha je založena na toltécké moudrosti,nabízející silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody,štěstí a lásky.

obal knihy Čtyři dohody - don Miguel Ruiz pracovní kniha : "Věřím v anděly. Slovo anděl znamená posel. Tuto knihu věnuji andělům v lidské podobě, kteří předávají poselství lásky, nikoli poselství strachu, předsudků a emočního jedu. Všem učitelům od mateřských škol až po univerzity; všem, kteří učí lepší způsob života. Všem umělcům, spisovatelům, vůdcům, filmovým režisérům a pracovníkům sdělovacích prostředků, kteří se snaží zlepšit lidský život. Všem rodičům, kteří vychovávají své děti k poctivosti a soucitu. Každému, kdo miluje všechny lidi na světě."

bardon První kroky při praxi se systémem Františka Bardona - Český okultista. Svými následovníky pokládán za svatého muže, jednoho z nejznámějších zasvěcenců této planety (nepochybně také proto, že jeho knihy nevycházeli česky, ale německy) , který připravil s největší obezřetností na pokyn a přání božské prozřetelnosti zasvěcovací cvičební soustavu ....;-)

ŘÁDY


copyright © 2006 ella cikánová | webdesign by ella cikánová
XHTML 1.1 | seo optimalizace | odkazy

Doporučuji: Panovníci Francie | Java hry zdarma
optimalizace PageRank.cz