astrologie
astronomie
mystika
ostatní
osobni
sluncemapa
odtud se můžete podívat na jakékoli místo na světě

Osobní horoskopyCeloživotní horoskop

Zabývám se se sestavováním celoživotního horoskopu, který se sestavuje jako obraz hvězdné oblohy pro přesný okamžik narození člověka a udává základní osudové dispozice vztahující se na jeho tělesné, duševní a duchovní kvality (povaha, zdraví, vztahy, rodina, finance, povolání,...) a označuje, které okolnosti, záležitosti a vlivy se v životě uplatní a jak budou působit.
Cena je 850,-KčPartnerský horoskop

Partnerský horoskop naznačuje, jak si budete s druhou osobou vzájemně rozumět v milostném, přátelském, příbuzenském či pracovním vztahu.
Cena je 1000,-KčKarmický horoskop

Karmický horoskop vypovídá o poslední inkarnaci, která je výsledkem inkarnací předcházejících. Tento horoskop vysvětluje předešlý život, který je důležitý k pochopení dnešní povahy, našich neustále se opakujících chyb, zdánlivé nepřízně osudu. Zážitky minulých životů jsou hluboce vryty do chování v současném životě.
Cena je 650,-KčPříznivé dny

Také mohu vypočítat příznivé dny - což jsou vlastně rozpisy tranzitních planet a jejich kladné vazby do Vašeho horoskopu na tři roky dopředu. Vhodné pro plánování důležitých jednání, životních kroků, pracovních povinností,...
Cena je 450,-Kč
K sestavení horoskopů potřebuji znát datum, hodinu a místo narození.
Platba se provádí předem na účet (přes tlačítko paysec nebo si napište o č.ú) Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a druh horoskopu, který si objednáváte.
O připsání částky vás budu ihned informovat, horoskop následně vypracuji a zašlu do 7 dnů na vaši mailovou adresu jako přílohu ve formátu pdf.

Dávám přednost prvotnímu kontaktu třeba přes email, kde se domluvíme, co vás v horoskopu bude nejvíce zajímat a na co se mám především zaměřit.

Objednat nebo předem se informovat můžete zde:  horoskopy@horoskopy-ec.cz

Pracuji na novém aktuálnějším webu, který vám poskytne mnoho informací:
horoskopy-ec.czzodiak

copyright © 2006 ella cikánová | webdesign by ella cikánová
XHTML 1.1 | seo optimalizace | odkazy

Doporučuji: Panovníci Francie | Java hry zdarma
optimalizace PageRank.cz