astrologie


astronomie


mystika


ostatní
osobni

slunce

SOHO fáze Měsíce

mapa

odtud se můžete podívat na jakékoli místo na světě

TÝDENNÍ HOROSKOP

3.- 9. října 2011

Beran 21.3. - 20.4.

beran Nečekejte, že zvýšená přízeň nějaké osoby může znamenat taky možnost sexuálního vybití. Zvýšilo se vám množství sporů s lidmi, co mají v sobě přirozenou agresivitu. Ženy ale mají přející energii pro vaše směřování. Nikoho nechoďte přesvědčovat o vlastní zábavnosti.

Býk 21.4. - 21.5.

býk Tento týden vás pěkně uvolní erotický život, i kdybyste se mu rádi vyhnuli. Dokážete taky velkoryse pomáhat vlastním kolegům a zbavili jste se různých obav, které se ve vás za nějaký čas nashromáždili. Nemusíte se bát, že by se k vám právě teď nedostaly různé peněžní výhody.

Blíženci 22.5. - 21.6.

blíženci Začíná vám asi vadit hodně věcí. I když jste spokojení s penězi, které máte, přece jen se veškeré rozpory dostanou až do hloubky vaší vlastní duše. Pro malé věci nejste příliš schopní vidět ty velké, proto se rozhlédněte kolem sebe pořádně a čiňte.

Rak 22.6. - 22.7.

rak Zkuste se naladit na podporu hvězd. Pak dokážete komunikovat se všemi okolnostmi co nejlépe. Velice dobře vás může naladit, pokud se přeci jen zaměříte na vlastní sny a představy a budete se je snažit realizovat, i kdyby vás to mělo stát poměrně velké množství sil.

Lev 23.7. - 22.8.

lev Máte potřebu se vydat někam pobavit a ještě se před druhými lidmi pořádně blýsknout. Jste neodolatelní ve veškeré koketérii, partnerka si vás ale hlídá. Necháte na sebe proudit hodně pozitivních vlivů.

Panna 23.8. - 22.9.

panna Vadí vám věci, které jsou pro vás příliš neznámé a jako by hodně cizí. Pokud ale do všeho vložíte vlastní inteligenci, ubráníte se duševním problémům. Máte problematické vztahy s vaším vlastním partnerem, ale postupný nárůst sebevědomí všechno dokáže briskně vyřešit.

Váhy 23.9. - 23.10.

váhy Neustále si prohlížíte přednosti druhého pohlaví, ale všechno plyne taky z potřeby užívat si celkového života. Máte chuť se pořádně zasmát a taky všeho dokážete hodně využít. Zakoncertujte si v cizím jazyce a myslete na všechno, co rozšiřuje lidský život pro lepší východiska.

Štír 24.10. - 22.11.

štír Planety máte v příznivé konstelaci, takže k vám přijdou šťastné obraty situací tak, jak byste si sami přáli. Nečekejte to tedy v pracovní oblasti, ale co se týče té nakupovací a radosti z pěkných míst , takto dopadne velmi dobře. Máte vlastní srdce otevřeno a důvěřujete svým nápadům.

Střelec 23.11. - 21.12.

střelec Tento týden se můžete trochu ztrácet ve svých představách a potřebě se co nejlépe orientovat ve všem, co k vám pro tuto chvíli může přicházet. Dokážete zapůsobit a upevni vlastní duševní život, proto se vším velmi pěkně pracujte. Buďte smělí a snažte se působit pokud možno co nejvíce příjemně.

Kozoroh 22.12. - 20.1.

kozoroh Dokážete zachovat váš příjemný vztah a taky ho vlastně celkově utvrdit. Můžete si užít hodně mezilidských styků i jejich slastí a radostí. Dokažte těm nejdůležitějším, jak hodně si jich dokážete vážit ve všem, co právě teď máte a co vám může přijít jako velmi dobré a podnětné.

Vodnář 21.1. - 20.2.

vodnář Právě tento týden pociťujete tu krásnou snadnost celkového života, který se právě teď před vámi objevil a vyrojil. Proto na všem zapracujete podle vlastního nejlepšího mínění.

Ryby 21.2. - 20.3.

ryby Teto týden se přeci jen dokážete naladit na vlnu, kdy si člověk může porozumět se všemi lidmi. Jinak je potřeba, abyste se nad sebou vlastně pořádně a hodně dlouho zamýšleli, jak je to vlastně s tou vaší osobou pro tyto chvíle. Mladší i starší ženy vás pořád chtějí omezovat, vymaňte se.


copyright © 2006 ella cikánová | webdesign by ella cikánová
XHTML 1.1 | seo optimalizace | odkazy

Doporučuji:
optimalizace PageRank.cz