astrologie
astronomie
mystika
ostatní
osobni
slunce
SOHO fáze Měsíce

mapa
odtud se můžete podívat na jakékoli místo na světě

Varování před očkováním proti H1N1

Jane Burgermeister je internetovým fenoménem posledních měsíců v oblasti záchvatu prasečí chřipky. Záměrně jsem použil slovo záchvat místo epidemie, protože prasečí chřipka za více než půl roku své existence nepřekonala téměř v žádném ohledu klasickou chřipku, ať už jde o počet nakažených, závažnost onemocnění nebo úmrtnost.
Jane Burgermeister se v kontextu této nemoci zmiňuje o několika dohledatelných událostech, jako je například český objev viru ptačí chřipky ve vakcíně Je to obchodní tajemství, odmítá firma komentovat únik smrtelné vakcíny. Vznik očkovacích center, nebo povinné očkování v Kanadě.

(převzato z: interview s Jane Burgermeister )

Například primář dětského oddělení v Chebu Ondřej Čapek se naočkovat nenechal. "Jsem v rekonvalescenci onemocnění, které jsem nedávno prodělal, proto si látku aplikovat nenechám. Vakcína navíc přichází s křížkem po funuse a výrobce za ni nechce nést odpovědnost, což je podivné, " vysvětluje Čapek.
V chebské nemocnici začalo očkování. První zaměstnanci zařízení měli přijít v jedenáct hodin, podle sestry ve vakcinačním centru se ale nikdo očkovat nechce. Látku jednotně odmítají.

Další zaměstnanci nechali na stole v očkovacím centru jen podepsaný formulář, že vakcínu odmítají. V chladicím boxu čeká na zaměstnance nemocnice 180 dávek dávek.
(převzato z: aktualne.centrum.cz )

Přenos z přistání Apolla na Měsíci

Podle Neila Armstronga, prvního člověka na Měsíci, existoval dobrý důvod, proč se americká vláda v roce 1973 zcela náhle rozhodla zrušit další přistání na Měsíci v rámci programu Apollo. Důvodem bylo varování ze strany mimozemšťanů. Dne 21. července 1969 miliony Američanů se zatajeným dech sledovaly "živý" televizní přenos Armstrongovy historické chůze po Měsíci.. (...více)

Přistáli skutečně Američané na Měsíci?

Časopis Skryté skutečnosti ve svém 30. čísle opět rozvířil otázku letu na Měsíc. Jsme svědky stále častějších otázek, které nejsou odpovídány, které jsou navíc zpochybňovány. Kryje něco NASA? Nebylo by to poprvé. Jedna otázka je však zásadní: lidstvo dobylo Měsíc, zapíchlo vlajku a tím to skončilo? Divné, že.... (...více)


ŽELEZNÁ HORA

V roce 1961 Kennedyho administrativa nařídila vypracovat "přísně tajnou" studii, jejímž cílem bylo zjistit, jakým problémům by musely Spojené státy čelit, kdyby svět přešel z válečné éry do zlatého věku míru. Jinými slovy, zjistit, jak přivést Ameriku do Nového světového řádu. Do roku 1963 byla vybrána skupina specialistů. Tato studijní skupina se skládala z patnácti odborníků v různých akademických disciplínách, kteří byli vybráni, aby vypracovali odborné posudky ve svých oborech. Ve stejném roce (...více)


...tohle se mi moc líbí...

První den Bůh stvořil krávu a řekl: "Musíš jít na pole a po celý den budeš v úmorném vedru pracovat, mít mladé a dávat mléko člověku. Dám ti na to 60 let života."
Kráva odpověděla: "Takový tvrdý život je moc dlouhý. Nech mě žít jen dvacet let, zbývajících čtyřicet ti vrátím." A Bůh souhlasil.

Druhý den Bůh stvořil psa a řekl: "Budeš celý den sedět u dveří domu tvého pána a štěkat na každého, kdo půjde kolem. Dám ti na to 20 let života."
Pes odvětil: "Štěkat na každého dvacet let je moc těžký úděl. Dej mi jen deset let a těch zbývajících deset ti vrátím." A Bůh souhlasil.

Třetí den Bůh stvořil opici a řekl: "Bav člověka, dělej hloupé věci a donuť lidi se smát. Máš na to 20 let života."
Opice byla proti: "Dvacet let mám ze sebe dělat blázna? Ani náhodou. Pes ti vrátil deset let, já ti je vrátím také." A Bůh souhlasil.

Čtvrtého dne Bůh stvořil člověka a řekl: "Spi, jez, hraj si, miluj se a užívej si života. Nedělej nic, jen se bav. Dám ti na to 20 let života." Člověk vykřikl:
"Cože, jen dvacet let? Ne, ne, to nejde. Podívej, Bože, uděláme to takhle. Kráva ti vrátila čtyřicet let, pes deset a opice taky deset. S mými dvaceti to dělá osmdesát let. Souhlasíš?" Bůh souhlasil.

Od té doby člověk prvních dvacet let spí, jí, hraje si, miluje se, užívá si života a o nic se nestará. Dalších čtyřicet let dře jako vůl, aby uživil svoji rodinu. Pak deset let ze sebe dělá šaška pro pobavení svých vnoučat. A posledních deset let je to starý mrzout, který štěká po všech lidech okolo.copyright © 2006 ella cikánová | webdesign by ella cikánová
XHTML 1.1 | seo optimalizace | odkazy

Doporučuji: Panovníci Francie | Java hry zdarma
optimalizace PageRank.cz